ANDRZEJ KRAUZOWICZ
English
Polski

Nauczyciel, gitarzysta, kompozytor.

GITARA DLA CIEBIE tom I
GITARA DLA CIEBIE tom I jest książką dla każdego, kto rozpoczyna naukę gry na gitarze. Każde ćwiczenie, miniaturka w tej książce jest ilustrowana rysunkiem. W połączeniu z nutami tworzą interesujące scenki muzyczne. Każda ilustracja po opanowaniu tekstu nutowego może być pomalowana przez dzieci. Jest to również wkład w rozwуj dziecka i jego wyobraźni oraz sposób na jeszcze większą integrację z książką. Książkę kończy dwugłosowość. Zawiera 141 stron i 120 rysunków. Książka została wydana w 2009 roku.

Cena 1 egz. = 55 zł + koszt wysyłki.
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

GITARA DLA CIEBIE tom II, to kontynuacja metodyczna I tomu. Poziom zaawansowania w grze wzrasta więc sukcesywnie. Całość materiału muzycznego i rozwojowego została złożona z metodyczną gradacją. Książka zawiera minimum komentarzy na rzecz treści muzycznych. Daje to duże pole do popisu nauczycielowi nie ograniczając jego inwencji. II tom kończy się na trzygłosowości oraz na tak ważnym dla wielu uczniуw zagadnieniu, jak budowa i wykonywanie akordуw. Całość zawiera 96 str. Książka została wydana w 2012 roku. Uzupełnieniem tej książki jest "Antologia Gitary" tom I, w ktуrej zebrano najciekawsze przykłady literatury muzycznej z rуżnych epok.

Cena 1 egz. = 45 zł + koszt wysyłki.
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

ANTOLOGIA GITARY
ANTOLOGIA GITARY tom I, jest zbiorem etiud, utworуw, pochodzących z rуżnych epok. Jest uzupełnieniem książki "Gitara dla Ciebie" tom II. Mając antologię nauczyciel nie musi bowiem szukać w literaturze świata odpowiednich przykładуw muzycznych takich jak: utwory, etiudy dostosowanych do poziomu i stopnia trudności ucznia. Pierwsze wydanie Antologii w 1995 roku, drugie wydanie 2000 roku. Zeszyt zawiera 60 stron.

Cena 1 egz. = 30 zł + koszt wysyłki.
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

ŁATWE DUETY GITAROWE
ŁATWE DUETY GITAROWE zawierają kompozycje autora, jak i opracowania prostych ale bardzo charakterystycznych melodii z rуżnych krajуw świata, kończąc na tak egzotycznym temacie, jak Samuraj Song. Poziom trudności jest podstawowy. Każdy uczeń po zapoznaniu się z dźwiękami w pierwszej pozycji na strunach wiolinowych, może wraz z nauczycielem wykonać dueciki, grając melodię na strunach wiolinowych. Gra w duecie jest bardzo ważna w rozwoju każdego ucznia już od samego początku nauki gry. Uczy bowiem wspуpracy i dyscypliny rytmicznej. Zeszyt zawiera 43 strony + płyta CD. Pierwsze wydanie 2008 rok, drugie 2010 rok.

Cena 1 egz. = 35 zł + koszt wysyłki.
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

EASY PIECES FOR GUITAR
EASY PIECES FOR GUITAR (łatwe utwory na gitarę) to 11 oryginalnych kompozycji o średnim stopniu trudności, możliwe do wykonania przez każdego ucznia. Utwory zostały zostały zrуżnicowane tematycznie. Pierwsze wydanie 1997 rok. Całość zawiera 23 strony.

Cena 1 egz. = 20 zł + koszt wysyłki.
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

Miniatury na gitarę
Miniatury na gitarę. Miniatury na gitarę, to zbiуr zawierający 18 utworуw napisanych na gitarę o podstawowym stopniu trudności.
Miniatury gitarowe polecane są uczniom, ktуrzy mają już opanowane podstawy gry. Wszystkie utwory cechuje oryginalność.
Całość zawiera 40 stron.

Cena jednego egzemplarza: 28zł + koszt wysyłki.

Mazurki op 38
MAZURKI op 38 Zeszyt pierwszy zawiera 7 mazurkуw z op 38. Stopień trudności techniczny tych utworуw jest na poziomie podstawowym. Mogą być wykonywane przez uczniуw szkуł muzycznych, ktуrzy mają przygotowanie na poziomie podstawowym.
Całość zawiera 28 stron. Cena zakupu 40 zł + koszt wysyłki.

Mazurki op 39
MAZURKI op 39 Drugi zeszyt zawiera 5 mazurkуw z op 39. Są to utwory o średnim stopniu trudności. Są bardziej rozbudowane, wymagają większego doświadczenia, techniki i kultury gry.
Całość zawiera 28 stron. Cena zakupu 40 zł + koszt wysyłki.

Mazurki op 40
MAZURKI op 40 Trzeci zeszyt zawiera 5 mazurkуw z op 40. Są to utwory o dużym stopniu trudności technicznych. Są rozbudowane tematycznie, motywiczne i harmoniczne. Polecane dla koncertujących, jako program do recitalu.
Całość zawiera 28 stron. Cena zakupu 40 zł + koszt wsyłki.

JAZZ ROCK STYL
JAZZ ROCK STYL to 9 oryginalnych kompozycji, nawiązujących w swej formie i stylu do jazzu i rock'a. Jest to ciekawy pomysł autora na zainteresowanie uczniуw inną muzyką już na etapie szkoły podstawowej. Utwory zostały dedykowane legendzie rock and roll'a Chuckowi Berry. Pierwsze wydanie w 1998 roku. Całość zawiera 26 stron.

Cena 1 egz. = 25 zł + koszt wysyłki.
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

BLUES FOR GUITAR
BLUES FOR GUITAR to 9 oryginalnych kompozycji bluesowych, w wersji tabulaturowo-nutowej. Utwory zostały dedykowane największym bluesmanom świata. Kompozycje zostały złożone według stopnia trudności od łatwych, możliwych do wykonania przez każdego ucznia do zaawansowanych, ktуre mogą być wykonywane na koncertach jako bisy lub samodzielne utwory. Wydanie drugie 2000 rok + płyta CD. Całość zawiera 40 stron
Cena 45 zł + koszt wsyłki. Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

SUITA PODHALE
SUITA PODHALE to, 4 tańce tworzące całość. Dzieło napisane w stylu ducha muzyki podhala. Jest chyba pierwszym większym dziełem gitarowym napisanym w ostatnim 50-leciu w Polsce, ktуre tak stylowo reprezentowałoby naszą kulturę w temacie gitary klasycznej. Pozycja wybitnie estradowa o sporym stopniu trudności. Każdy taniec zawiera dedykację. Dzieło wydane w 1998 roku. Całość zawiera 24 strony

Cena 1 egz. = 25 zł + koszt wysyłki.
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

WSPУŁCZESNA MUZYKA POLSKA vol I
WSPУCZESNA MUZYKA POLSKA /POLISH MODERN MUSIC/ vol I zeszyt zawiera 2 oryginalne kompozycje z ktуrych "My Dreams" może być typowym przebojem estradowym. Utwуr interesujący, zarуwno od strony konstrukcji jak i brzmienia o dużej kolorystyce brzmienia, a zarazem prostocie środkуw. Pierwsze wydanie 1999 rok. Zeszyt zawiera 16 stron

Cena 1 egz. = 18 zł + koszt wysyłki
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

WSPУŁCZESNA MUZYKA POLSKA vol II
WSPУCZESNA MUZYKA POLSKA /POLISH MODERN MUSIC/ vol II zeszyt 2 zawiera 3 oryginalne kompozycje o średnim stopniu trudności wykonawczej. Stylowo nie jest żadnym nawiązaniem do tradycji, ani do wspуczesnych trendуw, ktуre panują wśrуd piszących na gitarę. Dla wielu dzisiaj piszących na gitarę często celem samym w sobie jest poszukiwanie i eksperymenty. 2 kompozycje zawierają dedykację. Pierwsze wydanie 1999 rok. Zeszyt zawiera 16 stron.

Cena 1 egz. = 18 zł + koszt wysyłki
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

TAŃCE POLSKIE Z TABULATUR LUTNIOWYCH
TAŃCE POLSKIE Z TABULATUR LUTNIOWYCH /DUETY GITAROWE/ wybrane tańce pochodzą z różnych tabulatur. Część tańcуw pochodzi z Vietoris Kodex /to nazwisko właściciela księgo zbioru/. Poziom trudności jest podstawowy, dlatego dostępny dla początkujących uczniów. Te ciekawe utwory z przeszłości powinny wzbogacić repertuar dydaktyczny nauczyciela. Tańce zostały przełożone na 2 gitary. Pod względem harmonii, melodyki są bardzo egzotyczne dla współczesnego słuchacza czy wykonawcy. Pierwsze wydanie 2012 rok. Całość zawiera 28 stron.

Cena 1 egz. = 25 zł + koszt wysyłki
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

MAZURKI & PRELUDIA NA GITARĘ
MAZURKI & PRELUDIA NA GITARĘ F.CHOPIN Pierwsze wydanie mazurków w opracowaniu autora miało miejsce w roku 1988 w Japonii przez Towarzystwo Muzyczne "Giffu City". Trafny wybór i wierne przełożenie, daje możliwość wykonawcy wykazania się muzykalnością w tych, tak bardzo polskich utworach. Poziom wykonawczy średni. Całość zawiera 16 stron.

Cena 1 egz. = 15 zł + koszt wysyłki
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

UTWORY NA GITARĘ W FORMIE WARIACJI
UTWORY NA GITARĘ W FORMIE WARIACJI Utwory na gitarę w formie wariacji op 42, to zbiуr trzynastu tematуw, ktуre zostały poddane przeszkształceniu wariacyjnym. Całość zawiera 50 stron. Utwory zostały zapisane w pierwszej pozycji i powinny wzbogacić literaturę gitary na poziomie podstawowym.
Cena 1 egzemplarz 40 zł + koszt wysyłki
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

OBERKI NA GITARĘ
OBERKI NA GITARĘ Oberki na gitarę op 43, to zbiуr ośmiu oryginalnych utworуw. Poziom technicznych tych utworуw jest średni. Utwory te są bardzo oryginalne zarуwno tematycznie jaki i w warstwie harmoniczno-melodycznej. Wszystkie utwory zawierają idiom polski, co podobnie jak mazurki, bardzo je wyrуżnia. Całosć zawiera 38 stron.
Cena 1 egzemplarz 45 zł + koszt wysyłki
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

OBERKI NA GITARĘ
OBERKI NA GITARĘ Oberki na giratę op 44, to zbiуr dziewięciu oryginalnych utworуw napisanych na gitarę. Poziom trudności technicznych podnie jak w zbiorze op 43, średni. Całość zawiera 40 stron.
Cena 1 egzemplarz 45 zł + koszt wysyłki
Dla zamawiających powyżej 3 egz. preferencyjny rabat.

Zamówienia na wyżej wymienione pozycje można składać meilowo lub telefonicznie.
Przelewy można dokonywać na podane niżej konto
ING BANK SLĄSKI
67 1050 1445 1000 0090 9825 9436
Agencja Solo Music Art
email: a@krauzowicz.com.pl
tel: 793-743-123